دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
 
  
 شرح خبر 
ضلع غربی ساختمان پزشکان (مستندی قابل تامل در باب فروید زدگی سریال ساختمان پزشکان)

قرمز مسئولین رسانه ملی مطمئنا هیچ گونه عناد و قصدی برای تخریب فرهنگ ندارند اما در اکثر اوقات به خاطر عدم آشنایی با ماهیت رسانه و هنر، وقتی با هنرمندان خلاق ولی بی قید نسبت به مسائل اخلاقی مواجه می شوند دربست آن ها را پذیرفته و گویی مسحور آنان شده اند و هنرمندان این چنین نیز از غفلت آنان استفاده کرده و هر چیزی را به خورد مردم می دهند.  «سید احسان باقری،کارگردان و تهیه کننده مستند»

فلش 2 این مستند با دغدغه ارزیابی فرهنگی آثار طنز تلویزیونی و تاثیر آن بر تغییر ذائقه و سبک زندگی مخاطب تولید شده و به عنوان نمونه به بررسی سریال ساختمان پزشکان به نویسندگی پیمان قاسم خانی (سرپرست نویسندگان) و کارگردانی سروش صحت می پردازد.در لینک «ساختمان پزشکان، سرگرمی نبود» به مصاحبه ای از کارگردان این مستند و در اینجا به صفحه شخصی وی، می توانید دسترسی داشته باشید. فایل این مستند در کیفیت های متنوع در اختیار کاربران قرار می گیرد.

پوستر ضلع

دانلود 2دانلود قسمت اول مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv  با کیفیت عالی و  حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود 2دانلود قسمت دوم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود 2دانلود قسمت سوم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

دانلود 2دانلود قسمت چهارم مستند «ضلع غربی ساختمان پزشکان» : با فرمت Mpeg و حجم 172مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت عالی و حجم 100مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت متوسط و حجم 27 مگابایت - با فرمت wmv با کیفیت پایین و حجم 4 مگابایت .

 

+سریال ساختمان پزشکان مروج نظریه های فروید (حسن عباسی)

۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۳:۰۴

 آمار نظرات 
میانگین امتیاز کاربران: 5.0
(6 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید

 فهرست نظرات 
۲۵ تیر ۱۳۹۱
دست مریزاد برادران
۲۵ مرداد ۱۳۹۱
salam! baghean ali bood kheili kheili mamnoon
۱۱ فروردین ۱۳۹۳
باسلام خدمت دست اندرکاران این مجموعه ارزشمنداز شما بسیار ممنون و متشکرم وازخداوندمتعال برایتان توفیق روزافزون مسئلت دارم نظر جدید 

امتیاز شما :
 
نام فرستنده :
ایمیل :
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
فرم نظرخواهی فرم نظرخواهی
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده