دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
 
  
 شرح خبر 
مستند شهید رسول (ایرانی منجی مردم ستمدیده بوسنی)

قرمز….ما دلمان برای از دست دادن این عزیز وسایرعزیزان می سوزد لکن سعادتی از این بالاتر نیست و نمی شود که جوانی برود داخل میدان وشهید شود.من بارها گفته ام میدان بوسنی،جنگ اسلام وکفر تنها نیست بلکه از این بالاتر است،دروازه ورود به غرب واروپا است،آنجا مسأله اش بالاتر از جنگ عراق و ایران است.کسی که برود آنجا و محیط امن خانواده را رها کند مقامش خیلی بالاتراست. «مقام معظم رهبری»

فلش 4دکتر ولایتی در یکی از سخنرانی خود می گوید:«در اوایل رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، ایشان بنده را احضار کرده و گفتند مدتی است که دچار کمردرد شده ام. فکر می کنم این درد به خاطر اخباری است که از اتفاقات بوسنی شنیده ام، از شما می خواهم هر کاری که می توانید برای بوسنی انجام دهید وگرنه فردای قیامت از شما بازخواست می کنم. و وقتی معظم له این دستور را صادر کردند ما به صورت جدی موضوع را پیگیری کردیم به طوری که توانستیم اسلحه برای مسلمانان بوسنی بفرستیم.»ایران اسلامی با فرستادن چند دیپلمات ورزیده که سابقه ی طولانی در مسائل امداد رسانی، مذاکرات و … داشتند وارد جنگ بوسنی شد. از جمله ی این دیپلمات ها «شهید رسول حیدری» بود که جان خویش را نیز در این امداد رسانی تقدیم جانان کرد.این مستند درباره این شهید عزیز می باشد. در پایگاه شهید رسول در این آدرس اطلاعات کاملتری درباره وی قرار گرفته است. 

 

دانلود 2 قسمت اول «مستند شهید رسول»: با کیفیت 256kbps و با اندازه 48 مگابایت ، با کیفیت 756kbps و با اندازه 327 مگابایت .

دانلود 2 قسمت دوم «مستند شهید رسول»: با کیفیت 256kbps و با اندازه 58 مگابایت ، با کیفیت 756kbps و با اندازه 267 مگابایت .

دانلود 2 قسمت سوم «مستند شهید رسول»: با کیفیت 256kbps و با اندازه 69 مگابایت ، با کیفیت 756kbps و با اندازه 387 مگابایت .

۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۶:۲۳

 آمار نظرات 
میانگین امتیاز کاربران: 0.0 (0 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید

 فهرست نظرات 

هنوز هیچ نظری ارسال نشده است.


 نظر جدید 

امتیاز شما :
 
نام فرستنده :
ایمیل :
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
فرم نظرخواهی فرم نظرخواهی
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده