دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
 
  
 شرح خبر 
همه تحلیل ها درحال تبدیل شدن به خبر است. (گفتگوی ویژه خبری با حضور مهدی محمدی درباره پروژه هدیه 60 )

قرمز«همه تحلیل ها درحال تبدیل شدن به خبر است»؛ این خلاصه‌ترین جمله‌ای است که درباره اطلاعات بسیار حساس و گرانبهای به‌دست آمده از کیس «هدیه 60» می توان گفت. از بیش از 3 ماه قبل معلوم بود که یک پروژه جدید فشار علیه ایران در حال شکل گرفتن است.منابع غربی کدهای متعددی درباره ابعاد این پروژه فشار همه جانبه ارائه کرده و کم و بیش درباره اهداف آن هم سخن گفته بودند.اما تقریبا هیچ کس نمی دانست، دقیقا چه اتفاقی در حال رخ دادن است.پروژه‌ای که سرویس های اطلاعاتی غربی نام بسیار معنادار هدیه 60 را برای آن برگزیدند، اکنون بسیاری از زوایای تاریک این ماجرا را روشن کرده است.ورود غرب به فاز جنگ تمام عیار اطلاعاتی با ایران و تلاش برای تلفیق این گزینه با سایر گزینه های فشار، عرصه هایی کاملا جدید برای قدرت نمایی ایران اسلامی ایجاد کرده است.واضح است که غربی ها بسیار عجله دارند، گویی از چیزی می ترسند و از احتمال وقوع آن می گریزند.آن چه امر مهیبی است که سرویس های اطلاعاتی غربی را که اکنون در یک ائتلاف بی سابقه اطلاعاتی و عملیاتی به سر می برند، به تلاشی چنین گسترده واداشته و به ورطه طراحی ناشیانه پروژه هایی چنین بلندپروازانه کشانده است؟

فلش 4 مهمدی محمدی در گفتگوی خبری 20 دی ماه به بررسی پروژه «هدیه 60» پرداخت.فایل صوتی و تصویری این برنامه گفتگوی مهم، تقدیم کاربران می شود.با این پروژه در وبلاگ مهدی محمدی می توانید بیشتر آشنا شوید.

 

دانلود 2دانلود فایل تصویری گفتگوی ویژه خبری درباره «هدیه 60»:با کیفیت 256kbps و با اندازه 68 مگابایت - با کیفیت 100kbps و با اندازه 30مگابایت - با کیفیت 56kbps و با اندازه 10 مگابایت .

دانلود 2دانلود فایل صوتی گفتگوی ویژه خبری درباره «هدیه 60»: با کیفیت 32kbps  و با اندازه 12 مگابایت - با کیفیت 18kbps و با اندازه 7 مگابایت .

۲۱ دی ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹

 آمار نظرات 
میانگین امتیاز کاربران: 4.3
(3 رای)
نظرات کاربران | نظر دهید | امتیاز دهید

 فهرست نظرات 
۹ تیر ۱۳۹۱
خدا خیرتان بده نظر جدید 

امتیاز شما :
 
نام فرستنده :
ایمیل :
عنوان : *
توضیح : *
لطفا کدی را که در شکل زیر می بینید، وارد کنید:
(کوچک یا بزرگ بودن حروف مهم نیست)
  *
 
* = ضروری 

 ابزار 
نسخه چاپی
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
فرم نظرخواهی فرم نظرخواهی
افزودن به آدرس های برگزیده افزودن به آدرس های برگزیده